“Uut hoogu” infotund Zoomis

Ida-Harju koostöökoda kutsub kõiki vabaühendusi, noorteorganisatsioone, noortekeskusi, külaseltse, õpetajaid, huvijuhte ja muidu aktiivseid inimesi uue minitaotlusvooru “Uut hoogu” teisele infotunnile. Kuivõrd taotlusvooruga soovime ergutada noorte algatusi ja vabaühenduste arengut kolmes vallas –  Anija, Raasiku ja Kose vallas, otsustasime teise infotunni korraldada veebis.

Infotund toimub 3. aprillil kell 15 Zoomis, sissepääs on SIIN.

Taotlusvooru UUT HOOGU ettekanne

Ootame kõiki huvilisi, kes soovivad taotlusvoorust rohkem teada saada. Taotlusvooru eesmärk on motiveerida Anija, Raasiku ja Kose valla noori ise sündmusi korraldama ja toetada nii noorteorganistasioonide kui vabaühenduste sisemist arengut ning koostööd, samuti anda hoogu kogukondadele ja külaseltsidele.

NB! Uue taotlusvooru näol on tegemist nn vihmavarjuprojektidega, mis on lihtsustatud võimalus viia oma tegevusi ellu. See tähendab, et IHKK on kui vihmavari. Kui tavaliselt peab taotleja ise maksma oma arved, sisestama projekti PRIA keskkonda, ootama pikalt vastust jne, siis sel korral vastutab IHKK tegevuste abikõlblikkuse, rahastuse ning aruandluse eest PRIA-le. Toetuse saajate kohustus on tegevused ellu viia.

Infotunnile eraldi registreeruma ei pea.

Lisainfo:

Sille Noor, sille@idaharju.ee, 56945872
Anne-Mai Helemäe, annemai@idaharju.ee, 56945871