Raasiku Vallavalitsus kuulutab välja joonistusvõistluse

Raasiku Vallavalitsus kuulutab välja joonistusvõistluse, mille kirjeldus on alljärgnev:

Eesmärk: leida läbi joonistusvõistluse ideid valla avalikus ruumis asuvatele objektidele erinevate illustratsioonide kandmiseks ning seeläbi avaliku ruumi mitmekesisemaks muutmiseks. Eesmärgi täitmiseks on kaks etappi, millest esimene on joonistusvõistlus ja teine on väljavalitud tööde kandmine objektidele (nt töötuba joonistusvõistlusel osalejatele, kes sooviksid ise kätt proovida võidutööde reaalselt objektidele kandmises).
Sihtgrupp: Raasiku valla koolide õpilased, Raasiku valla noored vanuse ülempiiriga 26 eluaastat
Avaliku ruumi objektid: laululava, skatepark, vallale kuuluvad taarakonteinerid, alajaamad (vaid EE kooskõlastuse olemasolu korral), bussiootepaviljonid. Võistlustel osalejad võivad pakkuda ka ise avaliku ruumi objekte välja.
Võistlustööde esitamise aeg 30.aprill.2015
Võistlustööd esitatakse Raasiku vallavalitsuse kantseleisse anonüümselt. Koos võistlustööga esitatakse kinnine ümbrik, millele on kirjutatud töö nimetus ja mille sees on autori andmed – nimi, vanus, kool, kontaktinfo, avalik objekt, millega autor oma tööd soovis siduda.
Võistluse korralduslik pool. Korraldab Raasiku Vallavalitsus.
Projektgruppi juhib Aruküla Kultuuriseltsi tegevjuht Garina Toomingas. Projektgruppi kuuluvad koolide esindajad ( nt kunstiõpetajad) ja Raasiku valla abivallavanem.
Žürii: Võistlustöid hindab vähemalt 11-liikmeline žürii, mis koosneb kolmest vallavalitsuse esindajast (infosekretär, arhitekt, Raasiku Rahvamaja juhataja, vallavanem), igast koolist ühest esindajast (määravad koolijuhid ), kohalikest kunstnikest.
Võistluse auhinnafond on 1000 eurot
Võistlustöödest koostatakse näitus ja parimad tööd kantakse juhendajate abil objektidele.

juuli 2024
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« juuni   aug. »

Uudiste arhiiv/News Archive