Üldinfo

Ida-Harju Koostöökoda on kõige noorem Eestis asutatud LEADER-tegevusgrupp.

Ida-Harju Koostöökoda hõlmab kolme Ida-Harjumaal asuva valla – Anija, Kose ja Raasiku valla territooriumi.
Tegevusgrupp loodi 13.augustil 2008 aastal 14 asutajaliikme poolt. Seisuga aprill 2024 on tegevusgrupil liikmeid 54.

Ida-Harju Koostöökoja eesmärgiks on Raasiku, Anija ja Kose kohaliku initsiatiivi toetamine lähtuvalt piirkonna vajadustest ja huvidest, piirkonna strateegia koostamine ja elluviimine tuginedes kolme erineva sektori (avalik-, era- ja mittetulundussektor) partnerlusele.

LEADER-sekkumise üldeesmärk: atraktiivse elu- ja ettevõtluskeskkonna ning aktiivsete ja ühtehoidvate kohalike kogukondade terviklik arendamine maapiirkondades.

Seisuga september 2023 on MTÜ Ida-Harju Koostöökoda esitanud taotluse kohaliku tegevusrühma toetuse saamiseks, et viia ellu LEADER-ühisstrateegia. Peale strateegia kinnitamist Maaeluministeeriumi poolt on kohalikel organisatsioonidel võimalik strateegia alusel taotleda Leader toetust erinevatele projektidele.

Strateegia üks kandvaid eesmärke võimaldab kohalikel organisatsioonidel selle alusel taotleda Leader programmi kaudu toetust erinevatele projektidele.
Projektide esmaseks hindajaks on kohalik tegevusgrupp.
Kohalikele organisatsioonidele rõhutame, et on oluline olla kaasatud tegevusgrupi töösse – sellega tagate kaasarääkimise võimaluse ja selle, et teie väga head mõtted saavad ka paberile pandud.

Tegevusgrupp on avatud liitumiseks kõigile ettevõtjatele ja mittetulundusühingutele.
Rohkem infot meiega liitumise kohta leiad lehelt “Liitumine“.
Eraisikud liikmeks astuda ei saa, küll aga on kõigil võimalus osaleda erinevates töögruppides ja avaldada oma arvamust selle kohta, mida ja kuidas saaks meie piirkonnas paremaks muuta.

Ida-Harju Koostöökoja infolistiga liitumiseks palun võtke ühendust e-posti aadressil info@idaharju.ee või telefonil 56 945 872

juuni 2024
ETKNRLP
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« mai   juuli »